2018 Bellona Oturma Odası Takımları

2018 Bellona Oturma Odası Takımları

Son zamanların modası desenli kumaşlara soft renkleri ekleyip oturma gruplarına karıştıran Bellona, bugün bize sağladığı konforla evimizin başköşesinde yerini alıyor. Bellona oturma odası takımları, renklerin ve desenlerin buluşmasıyla evimizin tarzını değiştirirken mobilyalarında ki ince tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Bugüne kadar ustalıkla işlediği konfor ve kalitenin ince çizgilerine değinmek gerektiğini fark ediyorum. Gerek temizleme kolaylığı sunan kumaşları, gerek tasarımları, gerekse kullandığı deri detaylarıyla lüks bir görünüm elde ederken aynı zamanda da moda tarihinin kapılarını aralıyor.

Bellona Oturma Odası Takımları

Çiçek desenli kumaşları herkes kullanıyor baktığımızda. Ama onları gösterişli yapan, bu desene renk ve işçilik katmaktır. Küçük detaylar ile oturma odası takımına spor bir görünüm kazandırabilir ya da bir koltuğun kenarına uyguladığı fitillerle lüks bir görünüm elde edebilirler.  2018 Bellona oturma odası takımları tek renk bir takımdan ziyade birbirleriyle eşsiz uyumda olan renklerin oluşturduğu ahengi göreceksiniz.

Bellona oturma odası fiyatları zengin çeşitleri, konforu, renklerinin ahengi ve ince tasarımları ile yine yeniliğe ve takip ettiği modaya imzasını bırakıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ