2018 Bellona Salon Takımları ve Fiyatları

2018 Bellona Salon Takımları ve Fiyatları

Bellona yıllardır değişen teknolojiye ayak uydurarak kaliteyi, moda ve renklerle uyum içerisinde sizlere sunuyor. Bellona salon takımları yeni tarzıyla evinize şık bir görünüm getiriyor.  Her zaman olduğu gibi bu yıl da sağlığa zararı olmayan süngerler, kolay silinebilir özellikteki kumaşlarla yolumuza başlarken bir de tasarımlarına soft renkleri ekledi.

2018 Bellona salon takımları yeni tarzıyla mağazalarda yerini almışken, onlardan biraz söz etmek gerekirse, sade ve şık olsun diyenlere soft renkleriyle ve rahatlığıyla tavsiye edebileceğimiz Palais salon takımı, biraz daha göze hitap etsin, renkleriyle dikkat çeksin diyenlere Forest salon takımını tavsiye ederim. Avangarde tarzın koltukla buluşmasından ortaya çıkan Angel salon takımı ve yine avangarde tarzıyla ve şık işlemeleriyle göz alan, salonunuzu adeta saraya çevirecek Revita salon takımıyla bugün sizlere daha fazla çeşit sunmaktadır.

Bellona Salon Takımları

Son derece kaliteli işçilikle tasarlanan, ayağından rengine kadar modanın bir parçası olan Bellona salon takımlarını sitemizden ve kataloglardan inceleyebilir, mağazaları ziyaret edebilirsiniz. Modanın gülen yüzü Bellona salon takımları fiyatları sizin de yüzünüzü güldürecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ