2018 Bellona Yatak Odası Takımları

2018 Bellona Yatak Odası Takımları

Önemli mobilya markalarından Bellona yatak odaları modelleriyle oldukça yüksek bir standart sunmaktadır. Belissa yatak odası takımında oldukça açık renkler ile uyum yakalanırken çekmece ve dolapların kapı kulplarında da püskül farkı bulunmaktadır. Bu durumda çok daha sanatsal tasarıma sahip olmasını beraberinde getirmektedir.

Bellona Yatak Odaları


Ayrıca baza başlığı da son derece gösterişli olmasının avantajını ortaya koymaktadır. Sandık olarak kullanımı da bulunan ön bölümde yer alan puflarda yatak odası takımının tamamlayıcısı olmaktadır. Bir başka çeşit olan Palais modellinde ise tasarımda çok daha ince bir işçilik tercih edilmektedir. Bellona yatak odaları arasında en ince detaylısı olduğunu söylemekte yanlış olmayacaktır. Yatak başlığının verdiği ihtişamda yatak odası takımının verdiği havayı en iyi şekilde yansıtmaktadır.

Çok daha geniş fonksiyonlara sahip olan gardırop ile çekmecelerin uyumu öne çıkarken puf ise daha çok gösteriş özelliği taşımaktadır. Özellikle fil dişi renkli seçenekleriyle öne çıkan Lisbon ise Bellona yatak odaları arasında bir başka kaliteye beraberinde getirmektedir. Daha ağır bir hava imajına sahip olan modelin kullanımı da farklılık göstermektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ