2018 Bellona Yemek Odası Takımları

2018 Bellona Yemek Odası Takımları

Her geçen gün değişen moda trendleri, renk, şekil ve malzeme yapısına göre değişiklik göstermektedir. Markaların önderliğinde tanınan bu modeller Bellona yemek odaları kategorisinde geniş yer kaplamaktadır. Palais yemek odası ilk olarak göze çarpan takım olmaktadır. Dikkat çeken özelliği ise görselliği ve kanserojen madde içermeyen sağlıklı malzeme kullanımı olmaktadır.

Bellona Yemek Odaları


Organik yaşama doğru hızla dönüş yaşanan dünyada, her alana girmiş zararlı maddelerin alanın daraltılmasına çabalanmaktadır. Bu açıdan Sierra yemek odası takımı da 2018 Bellona yemek odaları alanında oldukça talep edilen ışıl ışıl görselliğe sahip olmaktadır. Kolay temizlenebilir ayaklı yapısı son derece fonksiyonel bulunmaktadır. Hem görsel olarak hem de kullanım kolaylığı tasarımda işlenen unsurlar olmaktadır.

Yemek odalarının kullanıldığı ortamda şık, zarif ve romantik bir hava estirebilmesi ile beğeni kazanmaktadır. Beğenimize sunulan 2018 Bellona yemek odası arasındaki angel yemek odası takımı son derece zarif bir görünüm çizmektedir. Hafif bir romantizm, pahalı görünüm ve sağlığa yararlı malzeme kullanımı, yüksek ayaklı yapısı ve çatal bıçak bölmesi ile gözlerin üzerine çekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ