2018 Ev Dekorasyonu ve Trendleri

2018 Ev Dekorasyonu ve Trendleri

Günümüzde çiftler mobilya tercihlerinde az ve öz olmayı daha çok tercih etmektedirler. Kalabalık eşyanın bakımı da temizliği de evdeki bireyleri yoran ayrıntılardır. Bu nedenle de gösterişli fakat az eşyaları çiftler daha uygun görmektedir. 2018 ev dekorasyonu her markanın koleksiyonunda hep ayrı bir yere sahiptir. Televizyon üniteleri ile karıştırılan duvar üniteleri geçmiş yıllarda rastladığımız vitrinlere alternatif olarak tasarlanmıştır.

EVLERİNİZ ŞENLENSİN!


Vitrin olarak bilinen şimdiki adı gümüşlük olan bu mobilyalar hem fazla yer kaplayan hem de bakımı zor olan parçalardır. Gümüşlük görevini yapan aynı zamanda televizyonunuz ile uyum sağlayan 2018 ev trendleri bir hayli iddalıdır. Her geçen modaya uygun olarak tasarlanan üniteler salon takımınızla uyumlu bir şekilde üretilmektedir. Salona ağırlayacağınız misafirlerinizi aynı zamanda televizyon izlemekten de alı koymamış olursunuz.

Aynı zamanda eşyalarınızı sergileyip depolama alanı olarak da kullanacağınız duvar ünitelerini uygun fiyatlara bulmak mümkündür. 2018 mobilya renkleri her zevke uygun olarak düşünülmüştür. Gerek beyaz, gerek ahşap, gerek vizon olarak tasarlanan bu ünitelşer estetik görüntüsü ile de alıcısını cezp etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ