2018 Küçük Salon Dekorasyon Fikirleri

2018 Küçük Salon Dekorasyon Fikirleri

Küçük bir salon odası tasarlamak için uğraşıyor musunuz? Endişelenecek bir şey yok? Keyfinizce yaşamak zor bir deneyimdir, bu yüzden hemen hemen tüm çağdaş tasarımcılar, sınırlı Salon odalarını davetkar ve pratik salonlara dönüştüren serin dekoratif numaralarla yaklaşmaktadırlar.

Küçük bir Salon odası nasıl dekore edilir?


Küçük salon görünümünde aynaların sıkça görülmesi tesadüf değildir  tasarımcılar ısrarla herhangi bir küçük salon odasında görsel ferahlık eklemek için kullanılmalıdır. Küçük dairelerdeki aynalar stratejik olarak merkezi ve odak unsurları olarak kullanılır; genellikle parlak lambaları yansıtmak için kol dayama lambaları ve diğer aydınlatma kaynaklarının arkasına yerleştirilir ve ambiyansı daha hoş hale getirir.

En iyi senaryoda, odaya gelen doğal ışığın yanılsamasını yaratmak için onları pencerenin karşısına koymalısınız.

Odamızın yatay boyutlarını düzgün bir şekilde, dikkati çekecek şekilde dekore edilmiş güzel yüksek tavanlar da dahil olmak üzere dikey odaları ihmal etmemize neden olur. Aynı sonuç, şık tavan ve duvara perdeler asarak elde edilebilir. Yaratıcı ev sahipleri, duvarlarında görüntülenen orta boy sanat eseri  dahil, sanatsal küçük salon odası fikirlerini de düşünüyor olmalı.

Bu sayede gözler kolayca duvarlara çekilecek ve odayı dar görüşlü hissettiren yatay, göz hizasında olan alanı ihmal edecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ