2018 Mavi Banyo Tasarım Fikirleri ve Aksesuarları

2018 Mavi Banyo Tasarım Fikirleri ve Aksesuarları

Mavi, banyolar için çok uzun zamandır klasik bir renktir. Mavi renkli bir banyo , gökyüzünü veya denizini hatırlatarak yatıştırıcı bir etki yaratma eğilimindedir. Bize temizlik ve düzenli düşünmeyi sağlar. Bundan dolayı, mavi banyolar usta banyolar, misafir banyolları, hatta çocuk banyoları gibi çok iyi çalışırlar. Mevcut mavi renk tonları, modern ve basit bazıları, ayrıntılı olarak temalı diğerleri ve arasında her yerde büyük mavi banyo fikirleri olduğu anlamına geliyor. Mavi banyo dekorasyon fikirleri cesur veya gösterişsiz olabilir. İşte mavinin nasıl kullanılacağını bulmanıza yardımcı olacak bazı mavi banyo dekoru fikirleri.

2018 Mavi Banyo Tasarım Fikirleri ve Aksesuarları

Mavi Banyo İçin İpuçları ve Püf Noktaları

  • Mavi kolayca görsel olarak ezici hale gelebilir. Mümkün olduğu kadar ince tutun. Mavi banyo lavabosuna aşık olsaydınız, zevkle vurgulanmalıdır. Diğer büyük aksesuarlarınızı (küvet ve tuvalet gibi) mavi olarak almak bahane değil. Nötr (beyaz en iyi) aksesuarlar, sizin veya başka bir ev sahibinin sizin için yeniden dekore etmeyi kolaylaştıracaktır. Koyu renkli aksesuarlar da daha pahalıdır.
  • Koyu mavi banyo duvarları baskıcı olabilir. Banyo küçük boşluklar olma eğilimindedir ve koyu renkler onları hala daha küçük görünür kılmaktadır. Tüm banyo duvarlarınızda koyu mavi kullanmak istiyorsanız, daha açık mavi renkli banyo karo veya açık mavi banyo aksesuarlarıyla dengelemek için çalışmanız gerekir. Bir duvarda koyu mavi kullanmak istiyorsanız, bir duvara aksan duvarı olarak kullanmayı düşünün.
  • Koyu mavi renkler için koyu mavi banyo aksesuarlarını kullanmak daha iyi sonuç verir. Bu koyu mavi vurguları, düşündüğünden çok daha fazla renk getirebilir. Koyu mavi banyo paspasları, koyu mavi dus perdeleri ve koyu mavi havlular çok fazla alanı kaplar ve alanın koyu mavi duvarlar gibi kapanmasını önlerdi.
  • Banyoyu temaya koymaya karar verirseniz, mavi banyo ile inanılmaz derecede kolay bir şekilde giyin – ince tutun. Delikli balıklarla kaplı surlar düşündüğünüz kadar zamansız olmayabilir. Tematikle ilgili güzel aksan dokunuşları daha ucuz, daha az iş ve daha kolay değiştirilebilir.
  • Hamam almak isterseniz, tavanımı mavinin yatıştırıcı ve zengin bir rengi ile boyayabilirsiniz. Birçoğu, küvete bir ışıklık koymaya gücü yetmiyor ve bütün evler bunu uygun bir seçenek haline getirmiyor. Bu nedenle Gökyüzü mavisi mükemmel bir seçimdir, ancak koyu renkler rahat banyolar için çay bardağı olabilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ