2018 Portmanto ve Ayakkabılık Modelleri

2018 Portmanto ve Ayakkabılık Modelleri

Evinizin girişinde sizi karşılayacak olan portmantoların şıklığı da son derece önemlidir. Renk seçiminde tercih edeceğiniz renkler evinizin holünü aydınlatıp karamsarlığı ve negaif enerjiyi ortadan kaldırmalıdır. 2018 portmanto modelleri evinizin holünü süsleyen önemli ayrıntılardır. Güzel ve şık olması da son derece önemlidir. Kullanışlı olması da aranan en önemli özellikler arasındadır.

KORİDORUNUZDAKİ ŞIKLIĞI ES GEÇMEYİN!


Gelen misafirlerinizin ayakkbı ve mantolarını asabileceği çok amaçlı bir mobilyadır. Her evde de mutlaka olmalıdır. Gerek askılı modeller tercih edilirken sürgülü ve askılı modellerde oldukça şık görünmektedir. Geniş bir holünüz varsa uzun ve sürgülü modelleri mutlaka seçmelisiniz. Oldukça zengin ve şık görüntüsü ile holünüze ayrı bir hava katar.2018 portmantolar her markanın koleksiyonunda yer almaktadır.

Avangard modelin bu kategoride de yer alması zengin görüntüyü bir kat daha arttırmaktadır. Özellikle aydınlık görünmesi için düşünülmüş beyaz renk ise bu kategoride en çok tercih edilen renkler arasındadır. Beyazlığın saflığı ve güzelliği bu kategoride oldukça tutulan bir renktir. 2018 ayakkabılık modelleri her ailenin özenle kullanacağı modeller ile doludur.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ