Eviniz İçin Doğru Perde Seçimi ve Modelleri

Eviniz İçin Doğru Perde Seçimi ve Modelleri

Evlerinizde pencerelerinizin olduğu kısımları adeta bir tabloya dönüştüren Perde Modelleri ile dekorasyonlarınıza şık bir son dokunuş yapabilirsiniz. Tül ve perde kombinlerinde farklı kullanım alanları için uyumlu tasarımlar bulunuyor.  Mutfaklar için kullanılabilecek modeller daha cıvıl cıvıl renklerde olabilmektedir. Ya da stor tarzı kullanımlar daha hijyenik kullanımlar olarak tercih edilebilmektedir.

Salonlarda ise daha gösterişli ve şık tasarımlar öne çıkar. Mobilya renklerine uyumlu olarak tercih edilebilecek hoş modeller bulunmaktadır. Salonlarınızın aydınlatma durumu ve pencere büyüklüğüne, manzara kullanımına göre tasarımlar tercih edebilirsiniz. Oturma odalarında ise daha modern ve sade tasarımlara yer verilebiliyor. En renkli kullanımların alanı ise çocuk odaları olmaktadır. Çocukların cinsiyetine göre pudra pembeler, çiçekler ya da maviler, Süpermenlerle kaplı tasarımlar da kullanılabiliyor.

Genç odalarında da daha az detaya sahip daha özgün tasarımlara yer verilebiliyor. Bu alanlarda da Tül Perde Modelleri arasında uyumlu renk kombinlerine göre seçimler yapılabilmektedir. Stor kullanımlarının bu alanlarda da olması hoş olmaktadır. Perdelerde kullanılan renk tonları, dekorasyonlarla uyumlu olması yaşam alanlarınızda hoş temalar oluşturacaktır.

2017 Perde

2017 Tül Perde Modelleri

2017 Yatak Odası Perde Modelleri

Çocuk Odası Perde Modelleri

Fon Perde Modelleri

Genç Odası Perde Modelleri

Mutfak Perde Modelleri

Perde Fiyatları

Yemek Odası Perde Modelleri

Yatak Odası Perde Modelleri

Tül Perde Modelleri

Taç Perde Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ