İç Aydınlatma Tasarım Fikirleri

İç Aydınlatma Tasarım Fikirleri

Bir ortamda doğru şekillerde konumlandırılan ve seçilen Aydınlatma Modelleri sayesinde dar, ışık almayan ortamlar bile çok daha aydınlık ve ferah kullanımlara erişebilir. Tercih ettiğiniz aydınlatma ile dekorasyonlardaki ana temanızı da çok başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Salonlarda tercih edilecek aydınlatma modellerinin biraz daha özel tasarım kullanımlar olması hoş olabilir. Bunun yanında TV ünitesi alanında niş eklentilerini spotlarla tamamlayabilir, yemek alanında ekstra aydınlatmalar kullanılarak şık ve hoş temalar oluşturabilirsiniz.

Mutfak aydınlatmalarında ise farklı konseptleri şık bir şekilde tamamlayacak avizeler tercih edilebilir, ya da daha modern konseptle oluşturacak renkli modeller kullanılabilir. Çocuk odalarında tercih edilecek Avize Modelleri ise mutlaka çok eğlenceli olmalıdır. Son dönemlerde avize başlığı tarzında kullanımlar bebek odalarında ve çocuk odalarında çok fazla tercih edilmektedir.

Banyolarda kullanacağını modeller ise daha kullanışlı ve özel ürünler olabilir. Antrelerde kullanmak istediğiniz aydınlatmalarda ise kullanım alanına göre çift ya da tek avize kombinlerine yer verilebilir. Dekorasyonlarınızda karanlıkta kalan alanlar için lambader kullanımlarına da yer verilebilir. Bu şekilde verimli bir aydınlatma kullanılabilir.

2017 İkea Avize Modelleri

2017 Mutfak Avize Modelleri

2017 Salon Avize Modelleri

2017 Yatak Odası Avize Modelleri

Giyinme Odası Avize Modelleri

İkea Avize Modelleri

Koçtaş Avize Modelleri

Yatak Odası Avize Modelleri

Ucuz Avize Modelleri

Salon Avize Modelleri

Oturma Odası Avize Modelleri

Mutfak Avize Modelleri

Mutfak Avize

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ