İç Mekanlar İçin Halı Modelleri ve Fikirleri

İç Mekanlar İçin Halı Modelleri ve Fikirleri

Yeni dönem döşemelerine genel olarak parke kullanımları öne çıkıyor. Ancak Halı Modelleri ile tamamlanmayan alanlar daha soğuk ve ruhsuz olabiliyor. Bu nedenle ne kadar modern ve şık bir parke seçimi yapılsa da ortada kullanılacak tamamlayıcı renk tonlarında bir halı modeli bu alanı sıcacık bir yuvaya dönüştürecektir.

Sade mobilya kullanımlarında desenli halılar çok şık olabilmektedir. Modern kullanımlarda renkli modeller patchwork tarzında halılarda yeni dönem trendleri arasında yer alıyor. Şık ve gösterişli bir salonda kullanmak üzere kenarlı püsküllü kabarık ve yaldızlı modellerde tercih edilebilir.

Yatak odalarında ise Modern Halı Modelleri olarak üç parça kullanımlara yer verilebiliyor. Bunun yanında kullanım alanlarına göre farklı büyüklüklerde halılarda bu odalarda tercih edilebilecek halı modelleri arasında yer almaktadır. Mutfaklarda kullanılan halılarda farklı temalar yer alabilir, mutfak temalı kullanımlar da hoş bir bütünlük sağlayacaktır. Halı modelleri seçerken genel olarak kullanım alanı baz alınarak seçimler yapılsa da ebat olarak küçük modeller daha fazla tercih edilmektedir. Hem temizlik açısından, hem de modern bir kombin elde edebilmek açısından bu tarz kullanımlar önerilmektedir.

2017 Halı Modelleri

Halı Fiyatları

Halı Modelleri

Modern Halı Modelleri

Padişah Halı Modelleri

Renkli Halı Modelleri

Saray Halı Modelleri

Ucuz Halı Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ