Mobilya Dekorasyon Fikirleri

Mobilya Dekorasyon Fikirleri

Herhangi bir alanı dekore ederken öncelikle mobilya seçimi yapmak gereklidir. Ana temayı seçtiğiniz mobilyalara göre ayarlayabilirsiniz. Bu alanda Mobilya Dekorasyonu arasında tercih edilecek renkler ve tarzlarla da her odanızda uyumlu konseptler elde edilebilir. Son dönemler mint yeşili çok kullanılan bir renk olmakta ve huzur veren renk tonu ile koltuk modellerinde beyaz uyumları ile çok şık ve modern bir şekilde kullanılabilmektedir.

Ayrıca gri koltuk takımlarında mint yeşili kırlentlerde tercih edilebilir. Tercihini klasik mobilyalardan yana kullananlar için ise kenarları ve ayakları ahşap kullanımlar, oymalı işçiliklerle kombine edilebilecek romantik salon dekorasyonları evlerinizde nostaljik bir hava oluşturmaktadır. Modern konseptlerin en çok tercih edilen rengi ise beyaz mobilyalar olmaktadır. Baştan ayağa beyaz mobilyalarla kaplanan bir alanda pudra tonlarında aksesuarlar tercih ederek hoş uyumlar elde edebilirsiniz.

Özellikle Mobilya Dekorasyon Örnekleri arasında L koltuk kullanımları çok şık ve kullanışlı olmaktadır. Modern kullanımlarda da farklı ebatlarda ve tasarımlarda bu tarz kullanımlarla odanızın havasını tamamen değiştirebilmek mümkün olmaktadır.

2017 Mobilya Dekorasyon

Mobilya Dekorasyon Fikirleri

Mobilya Dekorasyon Modelleri

Mobilya Dekorasyon Örnekleri

Mobilya Dekorasyon Örnekleri

Modern Mobilya Dekorasyonu

Oturma Odası Mobilya Dekorasyonu

Salon Mobilya Dekorasyonu

Yatak Odası Mobilya Dekorasyonu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ