Muhteşem Salon Dekorasyon Fikirleri

Muhteşem Salon Dekorasyon Fikirleri

Evlerimizde salonlarımız misafir ağırlanan ve özel günlerin buluşma noktası olarak kullanılan en alanlar arasında yer alıyor. Bu alanda Salon Dekorasyon Fikirleri ararken genellikle kullanışlı olmasının yanında şık ve göz alıcı özellikleri bir arada barındırması gibi kullanımlara da yer veriliyor. Dikdörtgen bir salonunuz var ise yemek takımlarınızın kapıya yakın bir alanda konumlandırılması ve köşe koltuk takımlarının seçilmesi verimli ve şık kullanım alanları oluşturacaktır.

Tarzınız daha klasik kullanımlardan yana ise bu alanda tercih ettiğiniz koltuk takımlarında oymalı işçilikler, parıltılı kadife kumaşlar, gümüşlüklerle kombine edilen aksesuarlar tercih edebilirsiniz. Özellikle Salon Dekorasyonu arasında kare bir salonunuz var ise doğru konumlandırma ile alandan tasarruf edebilir ve uyumlu konspetler oluşturabilirsiniz.

Modern dekorasyonlarda ise daha çok renkli kullanımlar öne çıkıyor. Bu alanda Salon Dekorasyon Önerileri içerisinde rengarenk koltuk takımları tercih edebilir, ışıltılı aksesuarlarla da kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Salonlarınızın yeterince ışık alıp almaması da aydınlatma seçimlerinizde etkili olacaktır. Yeterince ışık almayan ortamların dekorasyonlarında genellikle açık renk tonlarında mobilyalar ve lambader tarzında ek aydınlatmalara da ihtiyaç duyulabiliyor.

2017 Küçük Salon Dekorasyonu

2017 Salon Dekorasyon Fikirleri

2017 Salon Dekorasyonu

Dikdörtgen Salon Dekorasyon Örnekleri

Küçük Salon Dekorasyonu

Modern Salon Dekorasyonu

Salon Dekorasyon Modelleri

Salon Dekorasyonu

Salon Dekorasyonu Ürünleri

Salon Dekorasyonu Örnekleri

Salon Dekorasyonu Nasıl Yapılır

Salon Dekorasyonu Fikirleri

Salon Dekorasyonu 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ