Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

Sıcak aile toplanma mekanları olarak oturma odaları, misafirleri ağırlayacağını odalar olarak ta kullanışlı olarak dekore edilmesi gereken alanların başında gelmektedir. Bu alanda Oturma Odası Dekorasyonu araştırılırken öncelikle mekanın şekli çok önemlidir. Özellikle küçük bir oturma odanız var ise mobilya seçimlerinizi daha dar ebatlarda tercih ederek daha kullanışlı alanlar elde edebilirsiniz.

Son dönemlerde turkuaz tonları dinlendirici ve huzur verici etkileri ile çok beğenilmektedir. Bu alanda Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri içerisinde beyaz koltuklarınızı turkuaz puf, kırlentler ve perdelerle kombine edebilirsiniz. Renk seçimlerinde rengi bu şekilde tamamlayıcı olarak kullandığınız o renge ait uyumlu bir tasarım elde edebilirsiniz.

Daha modern anlamda bir dekorasyon için mobilyalarda daha keskin çizgilere sahip farklı stiller tercih edebilirsiniz. Kahve tonlarında mobilya seçimleri yaparak ta daha sıcak bir kullanım alanı elde edilebilir. Özellikle Oturma Odası Dekorasyon Modelleri arasında elektrikli bir şömine çok sıcacık bir alan elde etmenizi sağlayacaktır. Pudra tonlarında renk uyumları ya da petrol mavileri oturma grupları da sezonun öne çıkan renk kullanımları arasında yer alıyor.

2017 Oturma Odası Dekorasyonu

En Güzel Oturma Odaları

Küçük Oturma Odası Dekorasyonu

Oturma Odası Dekorasyon 2017

Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

Oturma Odası Dekorasyon Modelleri

Oturma Odası Dekorasyon Ornekleri

Oturma Odası Dekorasyonu Urunleri

Oturma Odası Dekorasyonu

Oturma Odası Dekorasyonu

Renkli Oturma Odası Dekorasyonu

Spor Oturma Odası Dekorasyonu[

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ