P10 Led Panel

P10 Led Panel

Çeşitli iş yerleri ve mağazalarda kullanılmasıyla birlikte ticari anlamda katkı sağlayan P10 Led Panel seçenekleri ilgi çekici görünüm ve farklılıklarıyla büyük avantajları beraberinde getirmektedir. Özellikle istenilen ürün ya da reklam yazılarının bilgisayar üzerinden çok kolay bir şekilde yazılabilmesi ve ışıklı görünüm sağlamasıyla müşterilerin dikkatlerini çekmektedir. Panellerin kullanımları mekan içlerinde olabildiği gibi dış mekanlara da uygundur. Bununla birlikte panel üzerinde bulunan koruma sistem sayesinde bozulma gibi bir durumun olması da söz konusu değildir. Yağmurlu ya da fırtınalı havalarda dahi istenilen boyutlarda yazıların renkli bir şekilde sergilenmesi mümkün olmaktadır. Teknolojik yapısından dolayı yazı ya da logonun görünüm kaybetme ihtimali de bulunmamaktadır. Çok uzaklardan dahi görülebilir olmasının yanı sıra çok daha ilgi çekici olabilmesi için yanıp sönme özellikleri de bulunmaktadır.

Gerekli tüm yazıların yazılabileceği panellerin özelliklerinin dışında boyutları da değişkenlik göstermektedir. Fiyatlar üzerinde doğrudan etki sahibi olan boyutların belirlenmesi ise kullanım sıklığı ve durumuna göre ayarlanabilir. Çeşitli animasyon unsurlarının dahi görülebilmesini sağlayan panellerde kırmızı renk çok sık bir şekilde kullanılmaktadır. Gündüz ve gece saatlerinde kullanıma uygun olmakla birlikte enerji açısından da yüksek bir masrafı bulunmayan Modül Led seçenekleri her mağazaya uygun kullanıma sahiptir. Aynı zamanda indirim ve kampanya olanaklarının eklenebilir olması ve günlük olarak değişimlerin yapılabilmesi de diğer standart tabelalardan farkını ortaya koymaktadır. Hiçbir zahmete girmeden istenilen zamanda yazıların değişimi yapılmaktadır.

Son derece yüksek bir kullanım imkanı sunmasından dolayı mağazaların birçoğunda kullanılan Rgb Led Panel seçenekleri arasında teknik imkanlarda farklılık göstermektedir. Her ne kadar kağıt reklamların yapıştırılma devri sona erse de çok daha farklı renklere sahip büyük boyutlardaki LED tabelaların kullanımları da kolay olmaktadır. Periyodik olarak bakımlarının yapılmasının dışında hiçbir şekilde sistem üzerinde bir sorun olması da söz konusu değildir. Ticari anlamda önemli bir kazanç getirmesi bakımından da maliyetini kısa zamanda çıkartan panellerin farklı görseller kullanılarak çekici hale getirmesi de kişiye bağlı bir durumdur. Görsel hafızanın önemli olduğunun bilinmesinden dolayı müşteriler nezdinden çekici bir unsur olarak kabul edilen panel ışıklarının çeşitli olması da çok daha hızlı bir şekilde dikkati kendine çekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ